KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613444
nr 1461 3444
Nutida konstnär. Gamla Stan. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:06:40
18/4 18:20:33
18/4 18:35:49