KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613444

nr 1461 3444

Nutida konstnär. Gamla Stan. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 april 2022
kl 20:06:40

18/4 18:20:33 1      Vinnande bud
18/4 18:35:49 1      justering av budtak